Logo

ШОПИНГ СОЛУН SHOPPING IN THESSALONIKI

Број на оглас: 2896842 | Објавен на: 09.07.2019, 08:27
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 120 €

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Рент а Кар Агенции

Вид на оглас: Се продава


МК 🇲🇰

🎉ПРЕД 🎄🎅 НОВОГОДИШЕН 🎅🎄
ШОПИНГ 🎁 🛒 СОЛУН 🔖🏷️
ПОВРАТНО 🌞 ЗА 4 ЛИЦА ЗА 125 💶 ✔️
СЕГА СО 20 % ПОПУСТ САМО 100 💶 😁😁
Цените ВАЖАТ до 30.12.2018.
по истекот на датата важи регуларната цена од 120€
🎅🎄🎅🎄🎅🎄🎅🎄🎅🎄🎅🎄🎅🎄🎅🎄

Ангел
☎️ 071271591
Viber / What'sApp 24/7

FACEBOOK PAGE :
https://www.facebook.com/TAXI-Services-Skopje-Macedonia-170486287119883/


ENG 🇬🇧

🎉BEFORE 🎄🎅 NEW YEAR 🎅 🎄
SHOPPING 🎁 🛒THESSALONIKI
Thessaloniki / Θεσσαλονίκη 🔖
IN TWO DIRECTIONS
FOR 4 PERSON ONLY 120 💶 ✔️
NOW WHIT 20 % DISCOUNT ONLY 100 💶 🤫
The PRICE are Walid till 30.12.2018.
after 30.12.2018 itis the old price 120€
🎅🎄🎅🎄🎅🎄🎅🎄🎅🎄🎅🎄🎅🎄🎅🎄

Angel
☎️ 0038971271591
VIBER / WHATS'APP 24/7

FACEBOOK PAGE :
https://www.facebook.com/TAXI-Services-Skopje-Macedonia-170486287119883/

Огласи од: BTS Logistic Skopje Macedonia

BTS Logistic Skopje Macedonia

Skopje
Аеродром, Скопје

Станете Премиум член

  Скопје    Општина: Скопје Центар

Прати Е-Маил

  BTS Logistic Skopje Macedonia

Потврден огласувач