Logo

Речиси нова мултифункционална справа

Број на оглас: 2896908 | Објавен на: 06.07.2018, 01:38
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 220 €

Категорија: Спортска опрема и активности / Фитнес / Вежбање / Справи / Опрема / Station Комплетна фитнес справа

Вид на оглас: Се продава


Некористена буквално нова мултифункционална справа, купена 18.000 ден.


sprava
multifunkcionalna
univerzalna
kombinirana

 Пробиштип

Прати Е-Маил

 Ivan

Потврден огласувач