Logo

Се продава балирачка FAHR 400

Број на оглас: 2896957 | Објавен на: 16.11.2018, 14:48
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Приклучни машини

Вид на оглас: Се продава


Во исправна состојба, спремна за работа

 Свети Николе    Општина: Свети Николе

Прати Е-Маил

 Ljupco

Потврден огласувач