Logo

HTC U PLAY SO 24 m GARANCIJA

Број на оглас: 2896974 | Објавен на: 16.05.2018, 20:43
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: HTC

Модел: HTC U PLAY

Боја: Black

Интерна меморија: 32 GB

РАМ меморија: 3 GB

Големина на екранот: 5 - 5,4" инчи

Цена: 11.000 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


HTC U PLAY NOV so garanten list od VIP koplet vo kutija.po dogovor.

 Гевгелија    Општина: Гевгелија

Прати Е-Маил

 mite

Потврден огласувач