Logo

SE IZDAVA POD KIRIJA LOKAL

Број на оглас: 2897043 | Објавен на: 19.05.2018, 13:15
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 30 m²

Греење: Струја

Цена: По Договор

Категорија: Недвижности / Дуќани

Вид на оглас: Се изнајмува


Se izdava lokal pod kirija nasproti pazarceto vo blizina na centarot.

 Гостивар    Општина: Гостивар

Прати Е-Маил

 vw

Потврден огласувач