Logo

Купувам америчка воена матарка

Број на оглас: 2897215 | Објавен на: 17.06.2018, 20:17
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Спортска опрема и активности / Лов / Пукање / Справи / Опрема

Вид на оглас: Се продава


КУПУВАМ америчка воена матарка.
По можност да е комплет односно торбичка,матарка и метална чаша.
Цената зависи од колку е зачувана матарката и дали е оригинална или кинеска копија.
Контакт само преку email преку телефон неможе.

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 Ilco

Потврден огласувач