Logo

Vw Passat 1.9 tiptop

Број на оглас: 2897296 | Објавен на: 17.05.2018, 10:35
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Passat

Година: 1998

Гориво: Дизел

Километри: 300000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 12.2018

Сила на моторот: 81 kw / 110 ks

Цена: 2.650 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava vw passat 1.9 81kw(110)
Kolata e tiptop bez dopolnitelen trosok po nea- napraven e kompleten servis
Klimatronik
Tempomat
Centralno
Ne e udirana
Full oprema
Za podetalni inf. 078208310
078208310
078208310

 Валандово

Прати Е-Маил

 Trajce

Потврден огласувач