Logo

Барам половна подна мушама

Број на оглас: 2897368 | Објавен на: 17.05.2018, 09:05
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Дом и Градина / Подна облога / PVC подни облоги

Вид на оглас: Се бара


Барам половна подна мушама по можност да биде во добра состојба!!!! Контакт на 075 439 494

 Прилеп    Општина: Прилеп

Прати Е-Маил

 Bozidar

Потврден огласувач