Logo

peugeot 407 ventili za bandazi so senzor

Број на оглас: 2897375 | Објавен на: 15.03.2020, 11:22
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 10 €

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи

Вид на оглас: Се продава


novi ventili za bandazi so senzor.
Se menuva samo ventilot dokolku vi e osteten, nemora da go kupuvate komplet senzorot za pritisok
10 evra parce

 Кавадарци    Општина:Кавадарци

Прати Е-Маил

 Gjoko

Потврден огласувач