Logo

Pezo 307 2.0 136 ks

Број на оглас: 2897437 | Објавен на: 18.12.2018, 21:52
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Peugeot

Модел: 307

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 07.2019

Сила на моторот: 100 kw / 136 ks

Цена: 3.600 €
3.650 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava pezo 307 registrirano do juli 2019 vo odlicna sostojba pali vozi bez nikakvi vlozuvanja

 Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

 Olivera

Потврден огласувач