Logo

HTC Desire 500 za delovi

Број на оглас: 2897489 | Објавен на: 15.08.2018, 07:44
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: HTC

Модел: Desire 500

Боја: White

Интерна меморија: 4 GB

РАМ меморија: 1 GB

Големина на екранот: 4,1 - 4,9" инчи

Цена: 900 МКД

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Koga ke se vkluci telefonot se pojavuva kako na slikata.

 Крушево    Општина: Крушево

Прати Е-Маил

 Александар

Потврден огласувач