Logo

Fiat Bravo 1.9jtd.gt - Reg cela godina

Број на оглас: 2897653 | Објавен на: 21.05.2018, 10:01
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Fiat

Модел: Bravo

Година: 2000

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 05.2019

Сила на моторот: 77 kw / 105 ks

Цена: 1.300 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Vo odlicna sostojba registrirano cela godina so predni novi gumi i nov akomulator

 Виница    Општина: Виница

Прати Е-Маил

 Daniel

Потврден огласувач