Logo

Mitsubishi Pajero 2.5 TDI

Број на оглас: 2897684 | Објавен на: 12.12.2018, 20:34
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mitsubishi

Модел: Pajero

Година: 2002

Гориво: Дизел

Километри: 130000

Менувач: Рачен

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2019

Сила на моторот: 115 kw / 156 ks

Цена: 7.000 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


VOZILOTO E PRODADENO
Voziloto e redovno servisirano,
Zamenet koplet set lamela pred 5000km,
Novi zimeski gumi vtora sezona,
Mishelin Alpin rezervni 4 gumi na 40%,
Kuka vpisana vo soobrakajna so ispraven prikluchok za signalizacija,
Napraven redoven servis, motorno maslo, komplet filtri, maslo vo diferencijal.

 Струга    Општина: Струга

Прати Е-Маил

 Ilija

Потврден огласувач