Logo

IZDAVAM PRAZEN RENOVIRAN STAN VO KARPOSH 4

Број на оглас: 2897867 | Објавен на: 16.07.2018, 13:20
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 2

Квадратура: 50 m²

Греење: Централно

Спрат: 4 кат

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Реновиран

Опрема: Празен

Лифт: Не

Број на балкони: 1 Балкон

Број на бањи: 1

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: Повеќе од 3 паркинг места

Ориентација: Исток

Адреса: Ograzhden 1/4

Цена: 10.000 МКД

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


Stanot se naogja vo naselba Karposh 4, vo blizina na City Mall, vo ruskite zgradi, na prekrasna i mirna lokacija. Stanot e renoviran, vo odlichna sostojba i se izdava prazen ; ima samo kujnski elementi. # Vednash e vseliv! #

Огласи од: Dragan - La Mezon

Dragan - La Mezon

taleskigandra@outlook.com
Карпош, Скопје

Станете Премиум член

 Скопје    Општина: Карпош

Прати Е-Маил

 Dragan - La Mezon (претпријатие)

Потврден огласувач