Logo

Se prodava peugeot 307

Број на оглас: 2898012 | Објавен на: 24.05.2018, 06:34
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Peugeot

Модел: 307

Година: 2004

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 02.2019

Сила на моторот: 100 kw / 136 ks

Цена: По Договор
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Peugeot 307 2.0 hdi 100kw, karavan registirano do fevruari 2019, praveno golem servis pred 2000 km, polenenje na klimata pred edna nedela. klimatronik elektricni stakla, bord kompjuter, tempomat, kontroli na volanot, dalecinsko zaklucuvanje, air back, senzori na dozd. Voziloto e vo odlicna sostojba. Ima originalna kilometraza i e mnogu ekonomicna. Uvoz od Ch.

 Радовиш    Општина: Радовиш

Прати Е-Маил

 Lazo

Потврден огласувач