Logo

Изработка на Семинарски, Дипломски поврзани со ИТ индустрија

Број на оглас: 2898019 | Објавен на: 11.09.2018, 11:30
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 400 МКД

Категорија: Услуги, Сервисери / Образование, Едукација / Останато

Вид на оглас: Се продава


Брза и професионална изработка на Семинарски, Дипломски поврзани со ИТ индустрија.

Семинарска - 400 ден.
Дипломска - 1000 ден.

Дополнително може и изработка на проект за дипломска, цена по договор во зависност од проектот и големината.

 Скопје    Општина: Скопје Центар

Прати Е-Маил

 Web Design & Brand Development

Потврден огласувач