Logo

МУЛТИГОТВАЧ ФИЛИПС

Број на оглас: 2898036 | Објавен на: 12.06.2018, 09:02
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 4.500 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Останато

Вид на оглас: Се продава


продавам мултиготвач филипс нов некористен

 Штип    Општина: Штип

Прати Е-Маил

 Предраг

Потврден огласувач