Logo

Se prodava Honda F220

Број на оглас: 2898045 | Објавен на: 11.11.2018, 17:59
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 23.000 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Oдгледување на растенија

Вид на оглас: Се продава


Se prodava honda f220 novo kultivatorce nikogas ne e zapaleno. Original e ne e reparirano.

Info za konktat:
071302445

 Скопје    Општина: Кисела Вода

Прати Е-Маил

 David

Потврден огласувач