Logo

KOTEL ZA PARNO NA DRVA 36KW

Број на оглас: 2898099 | Објавен на: 09.08.2018, 15:56
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 330 €
Цената не е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Парно греење

Вид на оглас: Се продава


KOTELOT E MALKU KORISTEN I E ODLICNO SOCUVAN,RABOTI SO 90% EFEKTIVNOST. MEGAL SRPSKI.

 Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

 Dragan

Потврден огласувач