Logo

RAMENA ZA TIKO MATIZ NOVI

Број на оглас: 2898183 | Објавен на: 16.05.2018, 17:39
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Daewoo

Модел: Matiz

Tип на делови: Осовина /Предница тркала

Цена: 1.111.111 МКД

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


Prodavam dve novi ramena za tiko matiz novi

 Свети Николе    Општина: Свети Николе

Прати Е-Маил

 zoran

Потврден огласувач