Logo

Се продава куќа. Во населба Карпош

Број на оглас: 2898245 | Објавен на: 24.02.2020, 08:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 5

Квадратура: 200 m²

Број на спратови: 2 спрата

Греење: Друго

Дворна површина: 400 m²

Тип на домот: Една семејна куќа - Самостојна

Состојба: Нова

Опрема: Празен

Година на градба: 00

Година на реновирање: 00

Број на балкони: 2 Балкони

Број на бањи: 2

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг

Ориентација: Североисток

Адреса: 103

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Вода Струја Ima ureden imoten list, plateni site davacki, mestopolozbata e odlicna, pomalce od 3 km od centarot na gradot.
Poveke okolu lokacijata na slikite.
Позади НИКО
broj 071474672 !!!

 Куманово    Општина:Куманово

Прати Е-Маил

 Слободан

Потврден огласувач