Logo

Se iznajmuva nov trisoben namesten stan

Број на оглас: 2898265 | Објавен на: 16.05.2018, 19:24
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 3

Квадратура: 66 m²

Греење: Струја

Спрат: 1 кат

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Нов

Опрема: Наместен

Лифт: Да

Број на балкони: 2 Балкони

Број на бањи: 1

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг

Ориентација: Северозапад

Адреса: 7-mi Noemvri

Цена: 230 €
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


Nova gradba, kompletno namesten, parno greenje, klima,tv, internet,videofonija,lift, cena po dogovor
ps...moze i za firma-pravno lice...ili sl.

 Гевгелија    Општина: Гевгелија

Прати Е-Маил

 jovan

Потврден огласувач