Logo

ПРОДАВАМ ЗАМРЗНУВАЧ

Број на оглас: 2898342 | Објавен на: 12.06.2018, 12:40
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 4.000 МКД

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Фрижидери

Вид на оглас: Се продава


ПРОДАВАМ ВЕРТИКАЛЕН ЗАМРЗНУВАЧ ГОРЕЊЕ, СО ФИОКИ ВО ОДЛИЧНА СОСТОЈБА

 Скопје    Општина: Кисела Вода

Прати Е-Маил

 мирјана

Потврден огласувач