Logo

Ford focus

Број на оглас: 2898386 | Објавен на: 19.05.2018, 12:28
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Ford

Модел: Focus

Година: 2007

Гориво: Дизел

Километри: 25000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 10.2018

Сила на моторот: 80 kw / 109 ks

Цена: 3.800 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Ford Focus 1.6 tdci dizel
Oprema :
Hidrulicen volan
-Klima
-Radio fabricno
-Air back
-Elektrika na prozorci
-Centralno zaklucuvanje
-Visinsko podesuvanje na volan
 -komandi na volan
-ABS sistem
-Halogenki za magla  xnenon svetla
Potroshuvachka od 4 do 5 litri
-Perfekten motor 
-Novi gumi MICHELIN 
-mozna zamena 070794444

 Гостивар    Општина: Гостивар

Прати Е-Маил

 samusng s 2

Потврден огласувач