Logo

Mitsubishi pajero v6

Број на оглас: 2898424 | Објавен на: 17.05.2018, 10:32
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mitsubishi

Модел: Pajero

Година: 1992

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 90000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 05.2019

Сила на моторот: 133 kw / 181 ks

Цена: 4.200 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Mitsubishi Pajero Sport V6 3000 k,eden od najdobrite motori vo pajero,menjac i reduktor dobri,redukci brzi i spori,blokaza na zaden diferencial,atestiran plin i zatemneti stakla,reg 5 mesec 2019, mob 077 815 533

 Гостивар    Општина: Врапчиште

Прати Е-Маил

 Gostivar

Потврден огласувач