Logo

Aluminiumski ogradi po najpovolni ceni !!!

Број на оглас: 2898439 | Објавен на: 30.05.2018, 22:02
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 35 €
Цената не е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Градина / Огради

Вид на оглас: Се продава


Вршиме монтажа на секаков вид на алуминиумски огради , по најповолни цени.
Цените се од 25 до 50 евра од метар ограда, во зависност од желбата на клиентот.

 Делчево    Општина: Делчево

Прати Е-Маил

 user123454321

Потврден огласувач