Logo

Jakna za motor Releff RACE WEAR

Број на оглас: 2898456 | Објавен на: 19.05.2018, 13:14
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Tип на облека: Останато

Големина: L

Боја: Црна

Цена: 100 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машка Облека

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Jaknata e koristena edna sezona ima stitnici na lakt, ramo i grb, ima patent da se spoi so pantaloni. Nema nikakvi ostetuvanja kako nova.

 Валандово

Прати Е-Маил

 xxx

Потврден огласувач