Logo

MERCEDES ML 270 CDI FACELIFT

Број на оглас: 2898471 | Објавен на: 22.09.2018, 11:56
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: 270

Година: 2002

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2019

Сила на моторот: 163 kw / 222 ks

Цена: 5.700 €
6.000 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Mercedes ML 270 CDI FACELIFE registiran so zelena karta so ful oprema.
Moze i zamena.
Mob.072/671-420

 Делчево    Општина: Делчево

Прати Е-Маил

 xxx

Потврден огласувач