Logo

Marantz SD 25

Број на оглас: 2898601 | Објавен на: 19.07.2018, 19:59
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 999 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Останато

Вид на оглас: Се продава


Dek marantz SD 25

Ocuvan, na struja 220v

Treba da se menat kaishite

 Струга    Општина: Струга

Прати Е-Маил

 Jovan

Потврден огласувач