Logo

Dve fotelji odlicno socuvani

Број на оглас: 2898617 | Објавен на: 25.05.2018, 08:22
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 2.790 МКД
2.800 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Фотељи

Вид на оглас: Се продава


Foteljite se dobro socuvani kako novi ,2800 za dvete .Popust na lice mesto. Za seriozni kupuvaci dobra cena . Moze i zamena za huawei y6 2017 so doplata.
Tel. 070-444-217

 Sony

Потврден огласувач