Logo

AUDI A4 2.0TDI 140KS mozna zamena

Број на оглас: 2898635 | Објавен на: 24.05.2018, 12:54
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: A4

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 170000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 05.2018

Сила на моторот: 103 kw / 140 ks

Цена: 4.500 €
4.900 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


A4 2.0 tdi 140ks 2005g
Full oprema novi gumi
Stegnato kamen enterier odlicen
Za kesh extra cena na lice mesto
Mozna zamena ZA ZAMENA CENATA E 5500E
Da ne ve bune cenata kolata e staklo i e bez maana se prodava itno

 Свети Николе    Општина: Свети Николе

Прати Е-Маил

 daniel

Потврден огласувач