Logo

Се продава GOLF 7 - 1.2tsi

Број на оглас: 2898834 | Објавен на: 18.08.2018, 11:45
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf

Година: 2013

Гориво: Бензин

Километри: 180000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 05.2019

Сила на моторот: 63 kw / 86 ks

Цена: 10.500 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Се продава голф 7 1.2tsi bluemotion.
Произведен во 2013 година и е во одлична состојба.
Колата е регистрирана до 05.2019 година и поседува зелен картон.
Купен е од Порше Скопје.
Поседува сервисна книшка и е редовно сервисиран во Порше Скопје.
Поседува високо ниво на опрема + паркинг сензори.
ГРАТИС 4 зимски гуми.
Колата може да се види во секое време.

 Гевгелија    Општина: Богданци

Прати Е-Маил

 Viktor

Потврден огласувач