Logo

SEAT ALTEA 2.0 TDI UVOZENA OD SVAJCARIJA

Број на оглас: 2899356 | Објавен на: 12.11.2018, 09:37
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Seat

Модел: Altea

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2018

Сила на моторот: 103 kw / 140 ks

Цена: 3.650 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


SEAT ALTEA 2.0 TDI UVEZENA OD SVAJCARIJA,PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA FUL OPREMA .SO SERVISNA KNISKA..BEZ ZAMENI...SO DVA PARA ALUMINSKI BBANDASI SO GUMI.....

 Велес    Општина: Велес

Прати Е-Маил

 xxx

Потврден огласувач