Logo

Agolna garnitura

Број на оглас: 2899918 | Објавен на: 12.08.2018, 15:47
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Гарнитури за седење

Вид на оглас: Се продава


Prodavam agolna garnitura so dve foteli

Info :Zoran
078438510

 Пробиштип

Прати Е-Маил

 Koka

Потврден огласувач