Logo

Akrapovic izduvi Ducati Honda Kawasaki Suzuki

Број на оглас: 2899945 | Објавен на: 15.01.2019, 13:35
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Ducati

Вид: Спортски

Година: 2014

Модел: Monster

Цена: 36.000 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Мотори(над 45км/h)

Вид на оглас: Се продава


Akrapovic-carbon namenet za ducati no moze i za site drugi motori od 600 do 1200cc
Auspusite se originalni ,za podetalni informacii po telefon

 Скопје    Општина: Кисела Вода

Прати Е-Маил

 Kristijan

Потврден огласувач