Logo

Fiat Marea 1.6 16v vo delovi

Број на оглас: 2900141 | Објавен на: 10.02.2020, 09:02
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Fiat

Модел: Marea

Година: 1998

Гориво: Бензин

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 04.2019

Сила на моторот: 71 kw / 97 ks

Цена: 100 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Za delovi so klima A moze i cela za cela ekstra cena inf na 077 726 148
........Marea , Brava i Bravo vo delovi# Кратово

Прати Е-Маил

 Stefan

Потврден огласувач