Logo

CRAFTER 2.5 TDI 5KA 2010 KOSKA

Број на оглас: 2900147 | Објавен на: 14.12.2018, 18:25
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 9.000 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


2010- EURO5 -REG 3/19 GUMI 4+4 NOVI VEBASTO- KLIMATRONIK- TEMPONAT - 2VA KLUCA 215OOOKM ORIGINAL SERVIS START D.KAPIJA - KRATKO KAZANO FULLLLL OPREMA SE RABOTE KUKLA MOZE I ZAMENA ZA POMALO SO KLIMA

 Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

 ALEKSANDAR

Потврден огласувач