Logo

Alcatel U5 nov

Број на оглас: 2900148 | Објавен на: 04.06.2018, 17:45
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Alcatel

Модел: U5

Боја: White

Интерна меморија: 8 GB

РАМ меморија: 1 GB

Големина на екранот: 5 - 5,4" инчи

Цена: 4.000 МКД

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Prodavam alcatel u5 nov

 Свети Николе    Општина: Свети Николе

Прати Е-Маил

 nikola

Потврден огласувач