Logo

MOTOR ZA FRZIDER R.KONCAR

Број на оглас: 2900191 | Објавен на: 18.06.2018, 13:29
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.000 МКД
1.200 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Клима уреди

Вид на оглас: Се продава


PRODAVAM ISPRAVEN MOTOR ZA FRIZIDER R.KONCAR TIP BO731-L 170

 Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

 goce

Потврден огласувач