1 / 12
MODELI ZA DAMI - OCILA ZA SONCE
500 МКД
10.03.2022 12:27

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

NOVI OCILA ZA SONCE SO ZASTITA UV400 SPAKUVANI VO MEKA I TVRDA FUTROLA SO KRPA ZA ODRZUVANJE.
MOZE DA SE ISPRATAT PO KARGO EKSPRES SEKADE NIZ MK.

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Асесери / прибор / Женски / Очила за сонце

Се продава од:

Watch
Потврден огласувач
070 246 650
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам