Logo

Bandasi 17 za bmw e39

Број на оглас: 2900457 | Објавен на: 21.06.2018, 20:38
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 200 €
250 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Gumite se sava zimski 225/45...Mozi i zamena za drugi 17 ili 18 so zimski gumi

 Охрид    Општина: Охрид

Прати Е-Маил

 ddddddd

Потврден огласувач