Logo

Privatni casovi po Statika

Број на оглас: 2900883 | Објавен на: 02.06.2018, 13:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 300 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Услуги, Сервисери / Образование, Едукација / Останато

Вид на оглас: Се продава


Држам приватни часови по статика.
Машински, Градежен факултет.
Телефон за контакт
078 454 804
Дијана

 Скопје    Општина: Скопје Центар

Прати Е-Маил

 Dijana

Потврден огласувач