Logo

Orginalki Nike

Број на оглас: 2900891 | Објавен на: 07.01.2019, 20:54
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Tип на обувки: Патики

Големина: 43

Боја: Црна

Цена: 4.000 МКД

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машки обувки

Вид на оглас: Се продава


Kupeni 180 evra
Dvapati obleceni se gleda od slikata
Cena samo 4000 denari
Super kvalitetni,
Se prodavaat samo od pricina sto se kupeni pomall broj od potrebniot.
Povekje info na 078 290 634 Kire

 Скопје    Општина: Карпош

Прати Е-Маил

 Оглас

Потврден огласувач