Logo

KARPOS 3 odlicen dvosoben opremen 50m2

Број на оглас: 2900943 | Објавен на: 22.10.2018, 09:18
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 2

Квадратура: 50 m²

Греење: Централно

Спрат: 2 кат

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Реновиран

Опрема: Наместен

Лифт: Не

Година на реновирање: 2015

Број на балкони: 1 Балкон

Број на бањи: 1

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: 2 Паркинг места

Ориентација: Запад

Адреса: Karpos 3

Цена: 200 €

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


KARPOS 3 se iznajmuva dvosoben stan 50m2 vo odlicna sostojba celosno namesten na vtor kat od 4.
Cena 200€/mesecno
Sl9boden od 01.06.2018g.
Tel.070 343 593

 Скопје    Општина: Карпош

Прати Е-Маил

 Agencija Imig Dom

Потврден огласувач