Logo

Продавам комода

Број на оглас: 2900997 | Објавен на: 19.05.2018, 12:45
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 6.000 МКД

Категорија: Продавници, Трговија / Салони за мебел

Вид на оглас: Се продава


Продавам комода стара 17 години не оштетена исто како нова.
Висина - 230см
Должина - 280см
Комодата е чисто дрво.
Контакт мобилен: 078231720

 Велес    Општина:Велес

Прати Е-Маил

 xxx