Logo

FARMERSKO NOVO-JEANS

Број на оглас: 2901152 | Објавен на: 26.11.2018, 12:07
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Tип на облека: Останато

Големина: L

Боја: Сина

Цена: 600 МКД

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машка Облека

Вид на оглас: Се продава


PRODAVAM NOVO FARMERSKO MARKA YEANS BROJ-L DONESENO OD USA ZA SAMO 600 DENARI TEL 076 865 265

 Битола    Општина:Битола

Прати Е-Маил

 aleksandar