Logo

prodavam kompjuter za fiesta i ford ka (97,98,99)

Број на оглас: 2901434 | Објавен на: 20.02.2019, 16:28
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Ford

Модел: ford fiesta,ford ka 97, 98 , 99,

Tип на делови: Електрични делови

Цена: 1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


ispravno ! ford ka , ford fiesta . ako mu treba na nekoj neka se javi

 Скопје    Општина: Скопје Центар

Прати Е-Маил

 kola