Logo

Mesalki mesalici za beton 300/250 litri

Број на оглас: 2901459 | Објавен на: 14.12.2018, 20:15
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €
Цената е фиксна

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Опрема за градежништво

Вид на оглас: Се продава


Doneseni od italia
250 litri
Profesionalni
Cvrsti profesionalni mesalki
Mesalki zakon
220 volti...struja...

 Делчево    Општина: Делчево

Прати Е-Маил

 Oglasi11

Потврден огласувач