Logo

Futer bormasina busilica

Број на оглас: 2901606 | Објавен на: 18.07.2018, 19:47
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Металургија и Преработка на Метали

Вид на оглас: Се продава


200 mm,,so mnogu dodatoci
Tie na slikite, ispraven, super sostojba
Odgovara za sekakvi masini.
Klip 59 mm morz 3
Tel 078 884 113

 Струмица    Општина: Струмица

Прати Е-Маил

 Risto

Потврден огласувач