Logo

Scania 460 i poluprikolka Kodel

Број на оглас: 2901991 | Објавен на: 01.09.2018, 22:19
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава


Scania 144 460 ks 1997 god. so vgraden kiper sistem i poluprikolka Kodel 2001 god.na BG tabli CENA PO DOGOVOR

 Пробиштип

Прати Е-Маил

 Aleksandar